خدمات ما

تولید محصولات ارگانیک

پشمی که برای تولید نمد به کار می‌رود پشم بهاره گوسفند با الیاف بلند می باشد. که  تولید محصولات نمد دهکرد به روش نمد مالی سنتی و با استفاده از زبده ترین استادان انجام می پذیرد.

ارائه برترین فرش های نمدی

خلاقیت، هنر و تجربه را به کار گرفته ایم و جدیدترین تکنیک ها و روش های طراحی را ابزار آن ساخته ایم تا بستری مناسب برای ارائه بهترین نقش ها در بازار داخلی و خارجی فراهم آورده و نمد ایرانی را آذین هر سرایی سازیم.

ارئه برترین محصولات نمدی طبی

دهکرد نمد ارائه دهنده محصولات نمدی  کاربردی جهت استفاده درمانی و دارای خواص طبی از جمله کمربند،تشک نمدی،عرقگیر صندلی ماشین و صندلی اداری ،زانوبند و ساق بند،جلیقه نمدی

عرضه بهترین کیفیت

تکنولوژی روز دنیا، بهترین مواد اولیه و نیروی انسانی توانمند سه رکن پویایی و پیشرفت  است که کوشیده  ایم با تکیه بر تولید محصولات طبیعی طبی و  با کیفیت جایگاهی  ویژه در عرضه نمد سنتی  را از آن خود سازیم.

واحد فروش داخل

دهکرد نمد شبکه قوی توزیع دارد از جمله فروشگاه‌ های نمد سراسر ایران ونمایندگان مختلف و عمده فروشان. در کشوری که نمد از فرنگ کهن انها می باشد، سعی بر آن داریم تا حافظان خوش نام نمد ایرانی باشیم.

واحد صادرات

 حضور با چند سال سابقه درخشان  در بازارهای جهانی و صادرات نمد ایرانی، تجربه ارزشمندی است که تداوم و گسترش آن هدف واحد صادرات می باشد. حضور در نمایشگاه های ملی و بین المللی بخشی از فعالیت های این واحد جهت نیل به این هدف است.

برای مشاوره تماس بگیرید

03833380727

info@dehkordfelt.com

مشاوره جهت خرید و فروش و ارائه انتقادات و پیشنهادات

افرادی که تا به حال به ما اعتماد کرده اند

  09913746057